СУМНО,
що в еліти нації,освітян та науковців,такі мізерні заробітні плати.Відповідно не можуть собі дозволити,постійно донатити на ЗСУ.
З 415 людей присутніх в нашому чаті, задонатили 225.
Переконаний, якщо була б можливість, то долучились би всі.
Нажаль, зібраної суми недостатньо, навіть для внесення передоплати за 100 дронів.
Тому збір продовжуємо!
Дякую вам,хто долучився. Маємо підписаних ряд меморандумів та певні домовленості з керівниками ЗВО. Надіємося,що будуть надходження.
Також хочу повідомити, що за нашої ініціативи,відбудеться всеукраїнська наукова конференція «ДВА РОКИ ВІЙНИ: НАСЛІДКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» за участі 21 ЗВО.
Нам тільки місяць!
Все попереду👆
Честь маю🫡,
Голова наглядової ради – ПАНЧИШИН Руслан.