Добрий вечір… Хоча важко так казати після такої нічної зміни. На жаль, кінця цієї війни поки не видно. Наш причіп уже на фінальній стадії виготовлення, і нам потрібно терміново за нього дорозрахуватися.
Хлопцям він дуже потрібен! Весь Великдень вони провели під обстрілами КАБів. Багато «трьохсотих», яких просто немає чим вивозити з «нуля». Квадроцикл із таким причепом — це єдине, що може туди прорватися і врятувати життя.
Ми вже оплатили 29 800 грн, залишилося зібрати ще 30 200 грн, щоб у понеділок закрити питання й відправити допомогу.
Хлопці розраховують на кожного з нас!
💳 4246 0010 3077 2929