Друзі, з днем волонтера!
Якби не волонтери, ми б вже втратили Україну. Дякуємо тим, хто постійно долучається!
До нас звернулися бійці підрозділу бригади Буревій, який зараз на Харківському напрямку. Як говорять військові, окопні свічки це добре, але ними нажаль, обладнання не підзарядиш.
Є нагальна потреба, тому оголошуємо збір на 2 генератори.
Долучайтеся👇
https://secure.wayforpay.com/donate/naukarmy